online stendra sunrise
cialis bitcoin
generic Vardenafil cheap visa
poniedziałek, 11 wrzesień 2017 14:33

Jak wybrać najlepszego DJ'a na nasze wesele? Porady.

Napisane przez 

  Sukces imprezy weselnej , rozumiany jako zadowolenie Pary Młodej i zachwyt gości weselnych, to w dużym stopniu efekt pracy profesjonalnego zespołu muzycznego lub  DJ’a dysponującego nie tylko świetnym sprzętem, ale również charyzmą i osobowością. Para Młoda, organizując swój najważniejszy dzień w życiu, staje przed dylematem czy, zgodnie z wieloletnim polskim zwyczajem, zdecydować się na zespół weselny czy też zaryzykować wybór nowoczesnego DJ’a?

 

Nie rozstrzygając, który z tych wyborów jest lepszy, niniejszy artykuł jest próbą podpowiedzi, na co zwrócić uwagę przy wyborze profesjonalnego DJ’a. Tym bardziej, że, podobnie jak w innych dziedzinach,  w środowisku muzyków weselnych można znaleźć profesjonalistów, jak i niestety amatorów.

 

1. Profesjonalny  DJ pracuje na dobrym sprzęcie . Powinien dysponować mikserem, mikro-fonem wokalnym, gramofonami oraz wysokiej jakości głośnikami. Coraz częściej posiada również własne oświetlenie czy projektor multimedialny zapewniające odpowiednią aranżację całej uroczystości. W dobie tak rozwiniętej konkurencji, DJ prześcigają sie w dodatkowych atrakcjach dla Pary Młodej. Może być to tak modny ostatnio - ciężki dym, napis LOVE czy dodatkowe oświetlenie dekoracyjne.

 

2. DJ (lub współpracujący z nim wodzirej) powinien również odnaleźć się w sprawach organizacji harmonogramu wesela. może zasugerować Parze Młodej, w jaki sposób przygotować Pierwszy Taniec, kiedy powinien na sali weselnej pojawić się tort, jaki repertuar muzyczny wykorzystać do zabaw weselnych etc.,

 

3. DJ powinien przedstawić Parze Młodej szeroki repertuar muzyczny, uwzględniając ich oczekiwania oraz aktualne trendy. Profesjonalny DJ oferuje również innowacyjne pomysły, które angażują wszystkich gości do zabawy – prezentacja zdjęć, czy filmów Młodej Pary.

 

4. Bardzo istotną kwestią jest sporządzenie umowy z DJ’em, która zapewni poczucie bezpieczeństwa dla obu stron oraz zapoznanie się z jego dorobkiem i doświadczeniem np. w postaci  nagrań lub plików wideo  z poprzednich wesel i innych imprez, które uświetnił oprawą muzyczną. Bardzo często sugerujemy się wyborem innych Par, nie biorąc pod uwagę różnicy gustów.

 

 

Przede wszystkim pamiętajmy, że najważniejszy jest człowiek – nawet, jeżeli będzie miał sprzęt z najwyższej półki, a będzie weselnym mrukiem, nie warto. Lepiej zdecydować się na DJ’a, który nie ma konsoli rodem z największych światowych scen disco, a będzie potrafił stworzyć niepowtarzalny klimat, prowadząc dialog z naszymi Gośćmi, żartując, oferując niebanalne zabawy „ze smakiem”.

 

Podsumowując,  aby po latach miło wspominać Wesele warto z odpowiednim wyprzedzeniem wybrać profesjonalnego i sprawdzonego DJ’a, wszak odpowiednia oprawa muzyczna, podobnie jak lokal i menu weselne odgrywa jedną z kluczowych ról podczas tej wyjątkowej uroczystości.

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Zaloguj się, by skomentować

Promowane ogłoszenia firm

banner

Porady ekspertów

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.
levitra bitcoin buy