online stendra sunrise
cialis bitcoin
generic Vardenafil cheap visa

Jak wybrać najlepszego DJ'a na nasze wesele? Porady. poniedziałek, 11 wrzesień 2017 14:33

  Sukces imprezy weselnej , rozumiany jako zadowolenie Pary Młodej i zachwyt gości weselnych, to w dużym stopniu efekt pracy profesjonalnego zespołu muzycznego lub  DJ’a dysponującego nie tylko świetnym sprzętem, ale również charyzmą i osobowością. Para Młoda, organizując swój najważniejszy dzień w życiu, staje przed dylematem czy, zgodnie z wieloletnim polskim zwyczajem, zdecydować się na zespół weselny czy też zaryzykować wybór nowoczesnego DJ’a?   Nie rozstrzygając, który z tych wyborów jest lepszy, niniejszy artykuł jest próbą podpowiedzi, na co zwrócić uwagę przy wyborze profesjonalnego DJ’a. Tym bardziej, że, podobnie jak w innych dziedzinach,  w środowisku muzyków weselnych można znaleźć profesjonalistów, jak i niestety amatorów.

TOP 10 kwiatów na ślub i wesele czwartek, 30 lipiec 2015 15:37

    Są ich tysiące, najróżniejszej maści, barwy i woni. Tylko które wybrać na nasz ślub, które najpiękniej będą wyglądały podczas naszego ślubu? Przedstawiamy kilka naszych sprawdzonych propozycji kwiatów.  

Pomysł na szalone Walentynki nie tylko w Paryżu czwartek, 05 luty 2015 09:31

Paryż, od lat nosi miano miasta zakochanych. Jednak to właśnie w Walentynki staje się chyba najbardziej romantycznym miejscem świata. Ale czy na pewno? Jakie mamy alternatywy dla spędzenia tego dnia pod Wieżą Eiffla? 7 pomysłów na Walentynkowy wyjazd:

Ślubne Tournée Internetowych Targów Ślubnych. piątek, 19 wrzesień 2014 13:55

W związku ze zbliżającym się sezonem ślubnym 2015, Internetowe Targi Ślubne odbędą tourne po Bydgoszczy, Toruniu, Inowrocławiu, Grudziądzu i Solcu Kujawskim. Będziemy poruszać się niesamowitym Wedding Bus, popularnym m.in. w Wielkiej Brytanii czy  Irlandii. Ślubne tourne daje możliwość porozmawiania z najlepszymi specjalistami branży ślubno-weselnej m.in.  konsultantką ślubną, fotografem, wizażystką, wodzirejem, florystką. Ślubnemu Tourne Internetowych Targów Ślubnych będą towarzyszyły pokazy taneczne oraz szereg konkursów, w których do wygrania m.in. bon o wartości 1000 zł od firmy APART.

Promowane ogłoszenia firm

banner

Porady ekspertów

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.
levitra bitcoin buy